Kontakt

ADRES:

ul. Batorego 3a/30

40-061 Katowice

Napisz do nas

  • poledopopisu

Dajemy Wam Pole do Popisu!


Dziś chcemy Wam zaprezentować nową stronę Pola do Popisu. Pewien okres w naszym studiu dobiega końca. Zmieniamy się na lepsze, zmieniamy się dla Was. Możemy jednak obiecać, że jedna rzecz pozostanie niezmienna - pozytywna energia bijąca z tego miejsca i ilość niezapomnianych wrażeń, które stąd wyniesiecie.


Nowa odsłona naszej strony jest odpowiedzią na Wasze potrzeby. Najistotniejsze informacje, kalendarz wszystkich wydarzeń, zaplanowane warsztaty, nowe potrawy i prowadzący, a co najważniejsze możliwość rezerwowania udziału w warsztatach bezpośrednio przez naszą stronę.


W wasze ręce oddajemy także naszego bloga. Raz w tygodniu umieścimy nowy post, który będzie dotyczył różnych tematów. Chcemy, abyście to Wy stali się częścią Pola do Popisu. Relacje z codziennego życia Pola oraz najważniejszych wydarzeń, zmiany zachodzące w naszym studiu, informacje dotyczące prowadzących czy warsztatów - to wszystko znajdziecie w jednym miejscu! Naszą pasją jest także dzielenie się wiedzą kulinarną, dlatego będziemy również publikować ciekawostki ze świata kuchni oraz tricki dotyczące gotowania.Dzięki temu, nauczycie się jak poprawnie filetować rybę oraz jak zrobić wywar do Ramenu. Znajdziecie u nas przepis na idealne pancakes i dowiecie się z czego słynie tajska kuchnia.


Wasza pomoc będzie dla nas nieoceniona - piszcie komentarze, zadawajcie pytania, informujcie nas co jeszcze wymaga udoskonalenia. Dajemy Wam Pole do Popisu!

179 wyświetlenia
nowe Logo z napisem pole do popisu A4-1.